Martina Dorty
úvod o mně fotogalerie ocenění kontakt
dětské dorty svatební dorty 3d dorty sladký bar

Jmenuji se Martina Neumann, vystudovala jsem obchodní školu, poté pracovala u pčr, ale vždy jsem měla sklony ke kreativitě.

Když jsem se poprvé setkala s potahovaným dortem, byla jsem nadšená co vše se dá vyrobit a jak úžasně to vypadá a nikdy bych si nepomyslela, že se tomuto budu věnovat. .

Svůj první dort jsem upekla pro svého syna k prvnímu svátku, byl to úplně první pokus o pečení v životě a kupodivu se to podařilo a já se těšila na další příležitost, kde si to budu moct vyzkoušet.

Živnost jsem si založila, už jen z toho důvodu, že dort by podle mně neměl chybět na žádné oslavě u nás vždy dorty pekla moje babička, takové ty klasické máslové, ale vždy tam dort byl. A když jsem si já osobně chtěla objednat dort podle svých představ, moc cukráren v okolí takovou možnost nemá, nebo v té době když jsem dort potřebovala tu nebyla žádná taková.

Pečení jsem si zamilovala a snad to jde vidět i na mých dortech, které dělám s láskou, každý dort je originál, přesně podle požadavků zákazníka.

Byla bych ráda, aby můj dort, vykouzlit každému at už úsměv nebo údiv na tváři a po ochutnání aby jeden kousek dortu nestačil.